Mexico – Cancun za 14 264 Kč (Letenky + ubytování)

Výsledek obrázku pro cancunV kombinaci s last minute letenkami dokážete nakombinovat zájezd do Mexického Cancunu za akční cenu 14 246 Kč s odletem z Kolína již 8.2.2017. Last minute letenky nabízí dopravce Eurowings s přímým letem. Do Kolína se dostanete autem, nebo žlutým autobusem Student Agency. Hotel jsme vybrali 3* Sotavento Hotel & Yacht Club – umístěný blízko u pláže. Hotel nabízí snídani v ceně.

 

Popis hotelu:

Tento hotel se nachází přímo na Nichupte Lagoon, proti ulici, která vede od Karibského moře, v hotelové zóně města Cancún. Nabízí soukromý jachtařský klub, tropické zahrady a restauraci.

Sotavento Hotel & Yacht Club nabízí venkovní bazén, kde si můžete odpočinout. Hosté se mohou těšit i na hotelovou restauraci La Palapa, kde se podávají ráno, v poledne i večer speciality místní i mezinárodní kuchyně.

Centrum města Cancún je od hotelu Sotavento vzdálené jen pár minut. Hosté mohou trávit den na nedaleké pláži šnorchlováním nebo opalováním a večer vyrazit do některé z mnoha místních restaurací a barů.

Budova se nachází jen 200 metrů od divadla v Cancúnu a 300 metrů od trajektů s linkami na Isla Mujeres.

 

Zájezd je pro termín 8.2.2017 –  15.2.2017

Rezervuj letenky

Rezervuj hotel