Levná ubytovna Plzeň nabídne pro každého něco

Chystáte se v brzké době do Plzně na dovolenou a přemýšlíte, kde se ubytovat? Starosti s tímto spojené můžete hodit nyní za hlavu. Tipem je totiž ubytovna Plzeň, která nabízí pro každého něco – levné ubytování, kde vám nebude opravdu vůbec nic chybět.

Jedná se o ubytování, které se nenachází přímo v centrální lokalitě města, avšak je vzdálené asi pět minut cesty. Odměnou vám bude klidné prostředí plné zeleně, které přímo láká k nejrůznějším aktivitám.

Dvoulůžkové, třílůžkové a čtyřlůžkové pokoje

Ubytování v Dýšině je realizováno prostřednictvím dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojů. Každý z nich je vybavený stolem, sezením, ledničkou s mrazákem a umyvadlem. Samozřejmostí je dnes nenahraditelné připojení k internetu.

Přijedete-li vlastním autem, máte k dispozici parkovací stání přímo v areálu ubytovny – to je monitorováno kamerovým systémem. Nemusíte trávit veškerý čas na ubytovně pouze na pokojích, k mání je i zahrádka se zastřešeným posezením – k dispozici je zde gril s udírnou – místo, jako stvořené pro krásné letní večery!

Široké sportovní a relaxační možnosti

Plzeň a její okolí nabízí široké možnosti sportování, ale i relaxace. Budete-li v těchto místech, určitě si naplánujte návštěvu nedalekého golfového hřiště. Že máte rádi cestování na kolech? Potom ani vy nebudete ochuzeni – využijte několik desítek kilometrů cyklostezek! Patříte-li k milovníkům pěší turistiky, můžete se vypravit do zdejších lesů, třeba i na houby. Chcete poznat město? Co vám v tom brání?

Ubytování již od 130 Kč na noc

Pokud se rozhodnete využít ubytovacích kapacit v Dýšině, neuděláte chybu. Taková dovolená nebo krátkodobý pobyt se vám jednoznačně vyplatí. Posuďte sami – vždyť se zde můžete ubytovat již od 130 Kč na noc. Navíc, připočítáte-li k tomu strategické místo, co by kamenem dohodil od Plzně, je to jasná volba!